Whatsapp Canlı Destek Hattı
Sözleşme

Satın Alma Koşulları ve Diğer Koşullar.

Sitemiz daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sitemiz firma güvenliği açısından aşağıda sunulan şartlar dahilinde müşterilerine hizmet verebilir.

Müşteri Seçme Hakkı

 1. Sitemiz firma güvenliği açısından müşteri seçme hakkına sahiptir. Hizmet vermek istemediğimiz müşteriler hiçbir şekilde hizmet alamaz. Sitemiz üyeliksiz satın alma sistemi ile çalıştığı için daha önce çalışmak istemediğimiz veya herhangi bir sebepten dolayı hizmet vermeyeceğimizi belirttiğimiz müşteriler bir ürün/hizmet için ödeme yapıp sipariş oluşturur ise o kişinin ödemesi İade Koşullarımızda belirtilen yollar ile doğrudan iade edilir.
 2. Hizmet vermek istemediğimiz müşterilere iletişim kanallarımız üzerinden de destek ve bilgi sağlamamaktayız. Bu nedenle lütfen bu konuda anlayış gösterip ısrarcı olmayınız.

Hizmet Verilmeyecek İçerik/Kişi/Hesap ve Diğer Veriler

 1. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Anayasaları ve Kanunları kapsamında hizmet sağlamaktadır.
 2. Sitemiz hiçbir şekilde Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ve Kanunlarını ihlal eden içeriklere, kişilere, hesaplara ve diğer verilere hizmet vermez ve vermesi için ısrar edilemez.
 3. Bu kapsamda Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ve Kanunlarını ihlal eden içerik, kişi ve hesaplara sitemiz üzerinden üyeliksiz ödeme ile ödeme yapılması durumunda ödemeler İade Koşullarında belirtilen yollar ile doğrudan iade edilir ve hizmet verilmez.
 4. Sitemiz o an için suç teşkil etmeyen veya herhangi bir kanun ihlali barındırmayan bir içerik, kişi, hesap ve diğer verileri incelendiğinde gelecek zamanda suç teşkil edebileceği veya kanunları ihlal edebileceğini düşündüğü siparişlere hizmet vermeme hakkına sahiptir.

Veri Gizliliği ve Verilerin Saklanması

 1. Sitemiz hem müşteri güvenliği hem de firma güvenliği açısından site gezintisi verilerinden bir kısmını ve sipariş verirken girdiğiniz bilgileri kayıt altına almaktadır.
 2. Müşterilerimize ait veriler hiçbir şekilde 3. Taraf kişiler ile paylaşılmaz veya herhangi bir yerde yayınlanmaz.
 3. Müşteriye ait veriler adli makamların ve kurumların (Mahkeme, Savcılık) talepleri doğrultusunda talep eden makam ile paylaşılır.
 4. Sipariş esnasında kullandığınız verilerden kayıt edilenler aşağıdaki gibidir;

            - Siparişin teslim edileceği kullanıcı adı veya link

            - Siparişi verenin Adı ve Soyadı

            - Siparişi verenin telefon numarası

            - Siparişi verenin mail adresi

            - Siparişi verenin İp Adresi

            - Siparişin verilme saati

            - Siparişin verilme tarihi

            - Sipariş tutarı

            - Sipariş hizmet paketi

            - Siparişin ödeme yöntemi

            - Sipariş için sistem tarafından otomatik oluşturulan sipariş numarası

 1. Yukarıda sunulan veriler firmamızda kayıt altına alınmaktadır. Siparişi verirken yanlış bilgi girmeniz durumunda sipariş ile ilgili bilgiler size ait olmasa dahi kayıt altında tutulmaya devam edilmektedir.
 2. Tüm ziyaretçiler için site gezintisi yaparken ip adresi, ziyaret edilen sayfa, ziyaret edilen tarih ve saat gibi bilgiler kayıt altına tutulmaktadır.

Çerezler ve Diğer Tarayıcı Kayıtları

 1. Sitemiz müşteri siparişlerinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edebilmek için sitemize bağlandığınız cihazlara çerez adı verilen veriler yükleyebilir. Bu veriler cihazınızda kayıt edilir. Bu verilerin cihazınıza hiçbir şekilde zararı yoktur.

Firmamız ile Yaşadığınız veya Yaşayabileceğiniz Hukuksal Sorunlar

 1. Firmamız tüm iletişim kanalları üzerinden müşterilerine destek ve bilgi hizmeti sağlamaktadır.
 2. İletişim kanallarımız sadece destek, teknik destek ve bilgi amaçlı kullanılabilir. İletişim kanallarımız çalışanlarımız ile sohbet etmek, dalga geçmek, aşağılamak ve hakaret etmek amacı ile kullanılamaz. Bu tarz davranışlar sergileyen kişi müşteri olsun veya olmasın bildirmeksizin iletişim kanalı üzerinden engellenebilir ve hiçbir şekilde destek, bilgi ve teknik destek alması sağlanmaz.
 3. Müşteri olsun veya olmasın her hangi bir kişinin firmamızı aşağılama, firma çalışanlarına hakaret etme, firma adımızı kötüleme, firmamız ile ilgili asılsız ve ispat edilemez eylem ve söylemlerde bulunma, firmamızı zarara uğratma, firmamızı müşterilere kötü olarak gösterme gibi durumlarda ilgili kişiye avukatlarımız aracılığı ile dava açabilir ve bu durumda hukuksal yollar ile kendimizi savunabiliriz.
 4. İletişim kanallarımızda yapılan tüm görüşmeler hem müşteri hem de firma güvenliği açısından kayıt altına alınmaktadır. Bu kayıtlar ilerde tarafınıza açılacak bir dava da delil olarak gösterilebilir.

Hizmetler ve Servisler

 1. Hizmetler ve servisler firmamızın arge (araştırma ve geliştirme) ekibi tarafından sürekli olarak güncellenmekte ve yenilenmektedir.
 2. Servislerin çalışma yöntemleri farklı olduğu için herhangi bir servisimiz önceden haber verilmeksizin kapatılabilir, kaldırılabilir veya içeriğinde ve miktarlarında değişiklikler yapılabilir.
 3. Servis fiyatlarımız önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.