Whatsapp İle Canlı Destek
Sözleşme

Bu sayfada bulunan sözleşme tüm sosyalmerlin.com ziyaretçileri ve müşterileri için geçerlidir. Bildirmekle sorumlu olduğumuz koşulları, şartları ve bilgileri içermektedir.

Sosyalmerlin.com alan adında bulunan sitemiz bu sözleşme metni boyunca sitemiz olarak anılacaktır.

 

Sitemizden alışveriş yapan ve sitemizi herhangi bir sebeple kullanan her kişi için bu sözleşme geçerli olup hiçbir şekilde sözleşme kabul edilmeden hizmet sağlanamamaktadır.

 

1-) Hizmet Sözleşmesi

-Sitemiz müşterilerine hizmet vermeden önce müşteri seçme hakkına sahiptir. Yani görüşmeler sonucunda ödeme almadan önce müşterisine karşı siparişi reddetme ve ödeme almama hakkına sahiptir.
-Sitemiz önceden bildirim yapmadan hizmetlerini durdurma, geçici olarak belirli hizmetleri kapatma, devamlı olarak bir hizmeti kapalı tutma ve tamamen sistemden kaldırma hakkına sahiptir.
-Belirli bir süre veya tamamen kapalı tutulan hizmetler için müşterilerimizin iade alma hakkı mevcuttur.
-Sitemiz geçici olarak bakıma alınan veyahutta gecikmeli olarak sipariş teslimatı yapacak olan hizmetlerin satışına devam etme hakkına sahiptir. Ek olarak hizmetlerden alınan siparişleri güncelleme veya başka bir sebepten dolayı kaynaklanan teslim edememe durumuna karşı hizmet için ödenen ücretler koşulsuz iade edilir.

2-) Gizlilik Politikası

-Sitemiz hiçbir müşterisinin bilgisini 3. kişiler ile paylaşmaz ve bu bilgileri kesinlikle pazarlamaz. 
-Sitemiz referans gösterme amacı ile daha önce sipariş veren müşteri hesaplarını veya bilgilerini paylaşmaz.
-Sitemiz müşterilerine hizmet verirken telefon, whatsapp ve canlı destek üzerinden iletişim sağlayan personelin kişişel bilgilerini vermeme hakkına sahiptir. 
-Sitemize sipariş verirken girilen kişişel bilgiler müşteri güvenliği , iade işlemleri ve müşteri memnuniyeti ile ilgili sebeplerden dolayı veritabanında kayıt tutabilir. 

3-) İade Koşulları

- Sitemiz iade yapmadan önce vermiş olduğu hizmetin araştırma süreci boyunca müşteriyi bekletme hakkına sahiptir.
- Hizmet paketlerinde belirtilen özel süreler haricinde 24 saat içinde teslim edilmeyen siparişlerin ücreti koşulsuz şartsız iade edilir.
- Ödeme yapıldıktan sonra sitemizde belirtilen hizmet miktarlarının tamamı teslim edilmediği taktirde ücret koşulsuz şartsız iade edilir.
- İadeler müşterilerin ödeme yaparken kullanmış olduğu ödeme şekli (Kredi kartı & banka kartı, Mobil Ödeme & Havale veya eft) ile aynı olarak iade edilir. Örneğin bir müşteri Kredi kartı ile ödeme yaptı ise bu ödemenin iadesi aynı şekilde ödeme yapmış olduğu kart'a veya kart hesabına iade edilir.
-  İadeler doğrudan müşteri banka hesabına veya elden ödeme gibi ödeme şekilleri ile yapılmaz.
- Sitemiz iade işlemini eşdeğer bir hizmet ile iade etme hakkına sahiptir.