Whatsapp Canlı Destek Hattı
İade Koşulları

İade Koşulları

Sitemiz her müşterisinin memnuniyet için sürekli daha fazla çalışmaktadır. Aşağıda belirtilen iade şartları tüm müşterilerimiz için geçerli olup hiç kimseye istisna sağlanmamaktadır. Sitemizi ziyaret eden ve alışveriş yapan her kişi bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sayfanın taraflar arasında imzalı olmaması geçerli olmadığı anlamına gelmez. Sitemizden alışveriş yapan her müşteri bu şartları doğrudan kabul etmiş sayılacaktır.

İade Yapılabilecek Durumlar

1- Sipariş vermiş olduğunuz hizmet işlemi eğer hiç gönderime başlamadıysa veya sipariş sorgulama ekranında “Bekliyor” olarak görünüyor ise siparişiniz 48 saat içinde işleme alınmaz ve halen “Bekliyor” olarak görünür ise sipariş tutarı tarafınıza iade edilir.

İade Yapılamayacak Durumlar

 1. Gönderimi başlayan ve devam eden, Tamamlanan siparişler için iade talep edilemez.
 2. Verdiğiniz sipariş tamamlandıktan bir süre sonra sipariş kapsamındaki takipçi, beğeni, izlenme ve diğer sipariş kapsamları ve miktarları düşer ve tamamen silinir ise bu sebepten dolayı iade talep edilemez.
 3. Sipariş verirken sipariş esnasında sizden istenilen bilgileri yanlış girmeniz veya size ait olmayan bilgileri girmeniz durumunda iade talep edilemez ve yapılamaz. Bu ödemelerin iadesinin ödeme yaparken kullanmış olduğunuz ödeme sistemi üzerinden talep etmeniz gerekmektedir.
 4. Bazı servislerimiz zaman zaman güncelleme amacıyla bakıma alınabilir. Bu durumda ilgili servisin satın alma sayfasında uyarı metni yayınlanmaktadır. Bu metnin bulunduğu servislerin alınması durumunda servis bakımdan çıkıncaya kadar hizmet verilemez ve iade yapılamaz. Bakım bittiği ve servisin aktif edildiği zaman siparişin teslimi gerçekleştirilir.
 5. Sistemlerimizde oluşan teknik arızlarından dolayı siparişlerin geç teslim edilmesi durumunda ödeme iadesi talep edilemez.
 6. Sipariş verdiğiniz esnada aktif olan ancak siparişin teslim edilme süresi içerisinde bakıma giren servislerden dolayı sipariş ödemelerinin iadesi talep edilemez.
 7. Yanlış bir linke, veriye veya hesaba sipariş verdiğinizde sistem otomatik gönderim yaptığı için iptal veya iadesi talep edilemez.

 

İade edilme ve müşteriye ödeme tutarının teslim edilmesi

 1. Sitemizden alışveriş yapan müşterilerimiz sipariş ödemelerini gerçekleştirirken Paywant ve Shopier isimli ödeme sistemleri üzerinden ödemelerini gerçekleştirmektedir.
 2. İadelerin resmi yollar ile yapılması için iadeler sadece ödeme yaparken kullandığınız yöntem üzerinden gerçekleştirilir.
 3. Kart ile ödeme işlemlerinin iadesi ödeme yapılan Kart hesabınıza, Havale & Eft ile ödeme işlemlerinin iadesi ödemeyi yaptığınız banka hesabınıza, Mobil Ödemelerin iadesi ise ödeme yapılan telefon numarasına TL(kontör) olarak iade edilir.
 4. Ödemeler sitemiz tarafından ödeme sistemi üzerinden talep edilir ve Ödeme sistemi tarafından işleme alınır.
 5. Ödeme sistemleri siparişinizin ödeme iadesini 21 iş günü içerisinde gerçekleştirmektedir.
 6. Kesinlikle müşterinin veya bir yakınının doğrudan bir iban, kart numarası ve diğer ödeme alma yöntemlerine iade gerçekleştirilmez.
 7. Yukarıda belirtilen koşullar haricinde hiçbir şekilde iade talep edilemez.

 

Koşullar ve şartlar için merak ettiğiniz diğer soruları bize iletişim kanallarımız üzerinden ulaşarak sorabilirsiniz.