Whatsapp Canlı Destek Hattı
Ödenecek Tutar:  
0,00
 TL
5 Dakika İçinde Gönderilir
30 Dakika Boyunca İzlenme
İzleyiciler yayını 30 dakika boyunca izlerler.
İzleyici Sayınız Yükselir
Canlı yayın izlenme sayınız yükselir.
Çok Hızlı Teslim
İzleyicileriniz hızlı bir şekilde yayına katılırlar.
Dünya Geneli İzlenme
Yayına katılan izleyiciler dünya genelinden karışık izleyicilerdir.

Tiktok canlı yayın izlenme satın al servisimizi kullanarak tiktok uygulaması üzerindeki bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Yayında bulunan izleyici sayısı herkes tarafından görülebilmekte ve kişiler sizi izleyenlerin sayısına dikkat etmektedir. Bu yüzden izleyici sayınızın mutlaka yüksek olması gerekmektedir. Tiktokun keşfet kısmında canlı yayınınızın görünmesi için hem gelen hediye sayısının hem de izleyici sayısının yüksek olması gerekiyor. Buradan alacağınız izleyiciler yayınınızı 30 dakika boyunca izlemeye devam etmektedir. Böylelikle 30 dakika boyunca izleyici sayınız yüksek olacak demektir. Daha fazla izlenme süresi için bizimle iletişime geçerek izleyicilerin yayında kalma süresini arttırabilir ve daha uzun kalan seyircilere sahip olabilirsiniz.

Tiktok canlı yayın bot atma ile sizi izleyen kişi sayısını istediğiniz kadar yükseltmek sadece 2 dakikanızı alır. Gereksiz reklamlara tıklamadan veya beklemeden hemen bot izleyicilere sahip olabilirsiniz. Gönderilecek olan seyirciler bot izleyiciler olduğu için canlı yayınınıza herhangi bir zarar vermez. Tiktok canlı yayına nasıl girilir bilmiyorsanız blog kısmımızdaki makalelere göz atarak bunu hemen öğrenebilirsiniz.

Tiktok canlı yayın izleyici arttırma yapmanız için sadece satın alma işlemi ile yükseltme yapabilirsiniz. Seyirci gönderimi sistemler tarafından yapıldığı için tiktok seyircilerinizi ücretsiz bir şekilde yapmanıza şuan olanak sağlanmamaktadır. Sizler için sürekli yeni araçlar geliştirip tüm tiktok ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamaya çalışmaktayız. Uygulamada çok bilinen bir kullanıcı olmak için hem videolarınızın hem canlı yayınlarınızın izlenmelerinin yüksek olması, beğeni ve yorumlarınızın da aynı oranda artması lazımdır. Bunun için sitemizde bulunan tüm hizmetleri kullanabilirsiniz. Tiktok canlı yayın izlenme hilesi çok kolaydır. Yapmanız gereken tek şey yayına kaç kişi göndermek istediğinizi belirleyip kullanıcı adınızı yazdıktan sonra ödemeyi yaparak tiktok canlı yayın izlenme satın al işlemini gerçekleştirmenizdir. Daha sonra sistemimiz vermiş olduğunuz kullanıcı adındaki hesabın o an aktif olan yayına aldığınız miktar kadar izleyiciyi göndermeye başlayacaktır. Bu işlemin gerçekleşmesi için canlı yayınınızın aktif olması gerekmektedir. Eğer bir yanlışlık yaptığınızı düşünürseniz destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tiktok canlı yayın izleyenleri görme henüz uygulama tarafından desteklenmemektedir. Yani sizi o an izleyen kişileri göremezsiniz. Bu uygulamanın kendisinde olmayan bir özelliktir. Tiktok ilerideki güncellemelerinde bu fonksiyonu aktif eder veya getirir ise sizlerle bunu nasıl yapabileceğinizi paylaşacağız. Bunun şuan için tek yolu sohbet alanının alt tarafında çıkan katılımcı metinini takip etmenizdir. Tabi yüksek izleyicileri bulunan yayınlarda bunun takibini yapmak biraz zor olabilir.

Titkok izlenme hilesi şifresiz olarak yapılmaktadır. Biz sadece vermiş olduğunuz kullanıcı adına gönderim yapmaktayız. Bunun için bize hiçbir şekilde kullanıcı adınız dışında başka bir bilgi vermenize gerek yoktur. Bu şekilde sitemizin güvenliğini anlayabilir ve hesabınızı gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.