Whatsapp İle Canlı Destek
İnstagram İzlenme Hilesi

İnstagram videolarınıza ücretsiz izlenme gönderebilirsiniz.
Ücretli İzlenme Almanın Faydaları ?

İnstagram videolarınız için izlenme satın alarak izlenmelerinizi arttırabilirsiniz.


Beklemek Yok

Keşfet Etkili

Anında Teslim

İnstagram ücretsiz izlenme

Video paylaşımlarınızda izlenme sayısı çok önemlidir. Bu sayfa üzerinden paylaşımlarınıza instagram ücretsiz izlenme gönderebilirsiniz. Bu işlem her kullanıcı için ücretsizdir. Videonuza ücretsiz izlenme göndermek için 2 dakika boyunca sayfanın yüklenmesini bekleyin. Açılan sayfadaki kutucuğa paylaşım adresini yazıp gönder tuşuna bastıktan sonra ortalama 10 dakika ile 1 saat arasında izlenme sayınız ücretsiz bir şekilde yüklenecektir. Buradan izlenme hizmetini deneyebilirsiniz. Deneme hizmeti adından da belli olacağı üzere deneme amaçlı gönderim sağlamaktadır. Her gönderimde maximum 200 izlenme gönderimi yapılır. Sayfada instagram ücretsiz izlenme göndermeniz için gereken süre 2 dakikadır. 2 dakika kontrolü sistemi her kişinin dürüst amaçlar ile kullanması içindir.

Video Linki Nasıl Alınır ?

Videonun linkini almak için paylaşımınıza girip sağ üstte bulunan 3 nokta işaretine tıklayınız. Açılan alanda bağlantıyı kopyala butonuna tıklayıp daha sonra göndermek için kutuya yapıştırınız.

Ücretsiz İzlenme Gönderme Sistemi Detayları

Bu sistem üzerinden alacağınız deneme izlenmeleri Türk ve yabancı kullanıcılar tarafından karışık olarak izlenir. Ücretli olarak satın aldığınızda tüm izlenmeler gerçek türk izlenme olarak gönderilecektir. Bu hizmetten her kullanıcı sınırsız şekilde yararlanabilir. Paylaşım linkinizi kutuya girip gönder butonuna tıkladığınızda sistemimiz otomatik bir şekilde işleme alıp gönderim işlemine başlayacaktır. Sitemizde instagram ücretsiz izlenme sistemi sizin gönderiminizle çalışır. Tüm paylaşımlarınıza sınırsız şekilde gönderebilirsiniz. Bunun için bir paylaşıma izlenme gönderdikten sonra tekrar 2 dakika bekleyip açılan alandaki kutucuğa video urlsini yazıp gönderebilirsiniz.

Şifresiz izlenme gönder

Bu işlem için herhangi bir şifre veya bilgi vermenize gerek yoktur. Sadece göndereceğiniz paylaşım linki yazmanız yeterlidir. Tamamen güvenilir olan instagram izlenme gönder sistemi sadece link ile işlem yapmaktadır. Bu şekilde hem sistemimizi deneyebilir beğenirseniz daha fazla izlenmeyi menüyü kullanarak veya bizimle iletişime geçerek alabilir, hem de hesabınızı güvende tutarak instagram izlenme hilesi yapmanıza olanak sağlar.

Arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz

Daha önce de bahsettiğimiz gibi sistemi her kullanıcı sınırsız bir şekilde kullanabilir. Bu yüzden bu sayfanın adresini arkadaşlarınızla, aileniz ve çevrenizle de paylaşabilirsiniz. Hemen hızlı instagram izlenme almak için sayfayı dilediğiniz kadar kullanın.
Sitemizde instagram izlenme satın al paketlerimizi bulabilir ve daha fazla izlenme için bu paketleri satın alabilirsiniz. Ücretli olarak almış olduğunuz hizmette bekleme süresi veya gönderim süresi gibi kısıtlamalar olmadan hızlı bir şekilde ödemenizi yapıp hemen izlenme sayınızın yükselmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca aylık otomatik izlenme paketlerimiz içinde bizimle iletişime geçebilir ve her paylaşımınıza otomatik izlenme yüklenmesini sağlayabilirsiniz.