Whatsapp Canlı Destek Hattı

Tiktok Canlı Yayın Açma

Tiktok Canlı Yayın Açma
29.04.2021 - 53

Binlerce kişinin kullandığı bir platformda hem daha fazla kişi tarafından keşfedilmek hem de para kazanmak için yapmanız gereken ilk şey tiktok canlı yayın açma işlemini öğrenmektir. Eğer hesabınızda 1.000’ den fazla takipçiniz var ise tiktok size bunu sağlıyor. Uygulamanın şartları gereği takipçi sayınız binden az ise canlı yayın açamazsınız bu yüzden önce takipçi sayınızı 1.000 adetin üzerine çıkarmanız gerekmektedir. Bunun için sitemizde bulunan tiktok takipçi satın al sayfamız üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde ihtiyacınız kadar takipçi alabilirsiniz. Sizler için geliştirdiğimiz sistemimiz sayesinde örneğin eğer 100 takipçiniz varsa 900 takipçi satın alarak canlı yayın özelliğinizi aktif edebilirsiniz.

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır ?

  1. Tiktok uygulamasını açtıktan sonra + işaretine tıklayınız.
  2. Karşınıza çıkan ekranda alt tarafta bulunan alanı kaydırarak live seçeneğine getirin.
  3. Canlı yayınınız için bir başlık seçip “Live Olun” butonuna tıklayınız.

Artık canlı yayınınız başladı.

Canlı yayın üzerinden hediye toplayarak para kazanabilir ve bu şekilde bir gelir elde edebilirsiniz. Tiktok canlı yayına nasıl girilir sorusunu da bu şekilde yanıtlamış olduk. Canlı yayın üzerinden insanlar ile sohbet edebilir ve sorularını yanıtlayarak yeni hayranlar kazanabilirsiniz. Canlı yayınları izleyen kişiler genellikle hoşgörülü, sakin ve birşeyleri abartmayan yayıncıları daha uzun süre izler. Yayın aktif iken izleyicileri sevgiyle karşılayıp terslemeden konuşmanız daha popüler olmanıza olanak sağlar.

Sizlere tiktok canlı yayın açma işlemini özenli bir şekilde anlattık şimdide canlı yayınların püf noktalarından bahsedelim.

Popüler bir çok yayıncının, yayın esnasında yaptıkları ile bilinirliğini arttırdığını ve canlı yayınını keşfete çıkarttığı görülmektedir. Yayınlarınıza ne kadar özen gösterir ve izleyicileri elinizde tutarsanız o kadar çok görüntülenme sayısı ve miktarı artar. Hatırlatma olarak söyleyelim yayında iken eğer telefon araması gelir ise canlı yayın kesilebilir ve izleyiciler yayını terk edebilir. Bu yüzden yayın esnasında sizi arayabilecek kişileri önceden bilgilendirmenizde fayda vardır. Şuan için canlı yayın kayıtlarını kayıt edemiyorsunuz ancak yakında bu özelliğin aktif olacağı söylenmektedir. Canlı yayını daha sonradan izlemek veya yayınlamak isterseniz bunu telefonunuz üzerinden kayıt etmeniz gerekiyor.

Eğer bir tiktok fenomeni olmak istiyorsanız mutlaka tiktok canlı yayın açmayı aktif etmeniz gerekmektedir. Konunun başında da belirttiğimiz gibi bunun için hesabınızı takip eden kişi sayısını yükseltmeniz gerekmekte. Hemen tiktok takipçi satın al işlemi ile sizi takip eden kişi sayısını arttırarak canlı yayın özelliğini aktif edebilirsiniz.

tiktok canlı yayın açma tiktok canlı yayın nasıl açılır tiktok canlı yayın para kazanma