wp
5 Yıldır Türkiye'nin En Popüler Olan İnstagram Takipçi Sitesine Hoşgeldiniz.
En Popüler İnstagram Takipçi Satın Al Sitesi
instagram takipçi satın al

İnstagramda satış yapmak

İnstagramda satış yapmak
  • Anahtar Kelimeler: instagramda satış yapmak,instagramda satış arttırma,instagram satış yöntemleri,instagramda satış nasıl yapılır

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan İnstagram artık sadece bir sosyal medya uygulaması değil. Son zamanlar neredeyse bir pazar yeri haline dönüşen İnstagram’da herkes ticaret yapıyor. Butik hesapları, yöresel lezzetler satan hesaplar gibi onlarca profil İnstagramı pazar yeri olarak kullanmaya devam ediyor. Sizlerinde aklında İnstagram’da ticaret yapmak gibi bir fikri varsa bu konuda iyi bir bilgi sahibi olmalısınız. Satışın nasıl olacağı, ne şekilde gerçekleşeceği gibi en ufak detayları bile satış yapmaya başlamadan önce düşünmelisiniz.

İnstagram’da ticaret yapmak, ne satacağınızdan tutun bunu hangi kargo ile göndereceğinize kadar geniş bir yelpaze içerisinde yer alıyor. Dışarıdan bakıldığında kolay bir iş gibi gözüksede İnstagram’da satış yapmak görüldüğü kadar basit değil.

İnstagram ve internet üzerinde yapılan satışlarda çok fazla para olduğu söyleniyor. Bu doğru olabilir ancak sizde çok para kazanan kişiler arasında yer almanız için iyi bir İnstagram kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra iyi bir etkileşim sayısına, iyi bir takipçiye sahip bir İnstagram hesabınız olmalı. Satış yapacağınız ürünü, satış yapacağınız kitlenin zevklerine göre şekillendirmeniz gerekmektedir. Yani sizin takipçileriniz kadın ağırlıklı ise burada erkeklere özel ürün satmanızın bir mantığı olmayacaktır.

Eğer sıfırdan bir hesap kurmayı ve buradan direkt olarak satış yapmayı düşünüyorsanız; öncelikle yüksek takipçi sayısına sahip olmalısnız. Bu sayılara ulaşabilmek için fenomen hesaplarda reklam verebilirsiniz. Ya da sizler için özel olarak hazırladığımız paketlerden yararlanabilirsiniz.

İnstagram’da Etkileşimli Hesap Nasıl Oluşturulur?

Yazı içerisinde de belirttiğimiz gibi ticaret yapacağınız hesabın etkileşim ve takipçi sayısının iyi olması konusunda uyarılar yaptık. Bir ticaret hesabının etkileşim sayısının iyi olabilmesi için ilk olarak reklam yapmanız gerekmektedir. Yüksek takipçili fenomen olarak adlandırdığımız hesaplarla reklam anlaşmaları yaparak sattığınız ürünleri daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.

Reklam vereceğiniz hesabın takipçilerinin, sizin sattığınız ürünü seveceklerinden emin olmalısınız. Yukarıda verdiğimiz örnekte olduğu gibi kadın takipçisi yüksek bir hesapta erkeklere yönelik ürünlerin reklamlarının yapılmasının mantıksız olduğunu belirtmiştik. Reklam verirken bu konuya dikkat etmelisiniz.

İnstagram’da etkileşimi yüksek bir hesaba sahip olmanın bir diğer yolu ise gerçek türk takipçi satın almak ve gerçek beğeni satın almak olabilir. Sizlerin daha iyi satış yapabilmeleri ve daha fazla kişiye ulaşabilmeleri için özenle çabaladığımız paketlerimizi satın alarak daha iyi satışlar elde edebilirsiniz. Gerçek türk takipçi paketlerimizden birini satın alarak daha fazla takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Beğeni paketi satın alarak ise daha fazla beğeni sayısına sahip olabilirsiniz. Beğeni paketi satın alarak sadece beğeni sayınızı artırmış olmuyorsunuz. Keşfet etkili paketlerimiz sayesinde keşfet bölümüne gönderilerinizi düşürerek daha fazla kişiye ulaşabiliyorsunuz.

Satın aldığınız takipçi paketleri içerisinde sizleri takip eden hesaplar gerçek türk kullanıcılardır. Bu yüzden satın aldıktan hemen sonra hikayelerini görüntüler, gönderilerinizi beğenir hatta satın alma işlemi bile yapabilirler. Bu yüzden size uygun olan paketi seçerek anlık olarak hemen takipçi kazanmaya başlayabilirsiniz.

Gerçek türk takipçi satın almak bazen reklam vermekten daha etkili bile olabiliyor. Reklam konusunda da öncelikli olarak hitap edeceğiniz kitleyi iyi seçmelisiniz. Hitap ettiğiniz kitleyi belirledikten sonra bu kitleye sahip olan yüksek takipçili hesapları bularak onlarla reklam anlaşması yapmalısınız. Reklam anlaşması yapmadan önce karşısınızdaki fenomen kişiden gönderi ve hikaye istatistiklerini istemeyi unutmayın. Daha önce yaptığı bu çalışmalarda kaç takipçi kazandırdığını, ne kadar satış olduğu gibi soruları yöneltmekten çekinmeyin. Yaptığınız her reklam anlaşmasında beklediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Bunların dışında reklam görsellerini ve açıklama yazılarını çok iyi seçmelisiniz. İnstagram’da reklam verirken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan iki tanesi budur. Görsel seçimi ve açıklama sizlerin satış yapmasında ve takipçi kazanması konusunda oldukça etkili olacaktır. Türk insanı karşılıksız olarak birşey yapmayı pek sevmez. Bu yüzden reklamlarınızda takip edenlere hediyeler vereceğinizi belirtin. Bunu hem görselinizde hemde açıklama kısmında belirtmeniz reklamdan daha fazla verim almanızı sağlayabilir.