Whatsapp İle Canlı Destek

İnstagramda mesaj silme

İnstagramda mesaj silme
17.06.2019 - 3199

İnstagram artık kitlelerin iletişim kurduğu ve insanlarla etkileşime geçtiği bir sosyal medya mecrası. Özellikle İnstagram’da yapılan paylaşımlar etkileşimi ve iletişimi bir hayli hızlı konumda tutmaktadır. Bu sebepten de yapacağınız paylaşımlara yorumlar ya da mesajlar da gelebilir. Hatta sizler karşılıklı olarak mesajlaşma imkanı da yakalayabilirsiniz bir başka hesapla. Messenger’da olduğu gibi bir iletişim sistemi aslında İnstagram mesajlaşma sistemi. Hatta buna ‘’dm’’ de diyebiliriz. Ancak atmış olduğunuz mesajları kalıcı olarak silme sistemi de var İnstagram’da. Yani eskisi gibi mesajlarınızın kalıcı olmasına gerek yok. Aksine kısa süre içerisinde tüm mesajlarınızı silinebilir bir konuma taşımanız da mümkün olabilir İnstagramda.

İnstagram’da Mesaj Nasıl Silinir?


İnstagramda mesaj silme işlemleri çok basit. Sizin İnstagram hesabınızdaki akışın sağ üst köşesinde bir ok simgesi bulunmaktadır. Bu simgeyi tıkladığınız zaman özel mesaj kısmına geçiş yapmış olacaksınız. Bu kapsamda da parmağınızla silmek istediğiniz konuşmanın üzerini tıklayın. karşınıza zaten sil seçeneği de çıkmış olacaktır. Bu seçenekle birlikte de mesajlarınızı rahatlıkla silme olanağına erişim sağlamış olacak. Bu kapsamda da zaten istediğiniz miktarda birçok mesajı kısa sürede silebilirsiniz. Bu sistem göz önüne alındığında da zaten İnstagram’da hesabınızın tek kontrolünün sadece sizlerin elinizin altında olduğunu da kesinlikle unutmamalısınız. Bu sistemde de zaten istediğiniz tarzda bir yapı her daim kendi hesabınızda yer edinebilir.

İnstagram’da Takipçi Arttırma


İnstagramda mesaj silme işlemlerinin yanı sıra takipçi arttırma aşamaları sayesinde de kısa süre içerisinde amaçladığınız takipçi düzenine erişim mümkün olabilir. Çünkü firmamız da hesaplarınızın gerçek takipçilerle güçlenmesini destekleyici paket hizmetleri sunuyor. Her daim İnstagram’da amaçladığınız tarzda bir takipçi profiline odaklanma şansı da kullanabilirsiniz. Bu konuda mesajlarınızın kontrolünü elinizin altında tutacak, ilgili takipçi desteğini ise bizim imkanlarımızla sağlayabileceksiniz. Her zaman İnstagram’ın çeşitli olanaklarından yararlanarak daha net bir konuma ulaşabilişiniz. Bu mecrada takipçi sistemleri her daim önemlidir. Gerçek takipçilerle kendi popülerliğinizi de arttırma olanağı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra İnstagram’da mesaj silme işlemleri başta olmak üzere birçok işleyişi de rahatlıkla değerlendirme olanağını yakalamış olacaksınız.

instagramda mesaj silme instagramda mesaj silinir