wp
5 Yıldır Türkiye'nin En Popüler Olan İnstagram Takipçi Sitesine Hoşgeldiniz.
En Popüler İnstagram Takipçi Satın Al Sitesi
instagram takipçi satın al

İnstagram üzerinden para kazanmak

İnstagram üzerinden para kazanmak
  • Anahtar Kelimeler: instagram üzerinden para kazanmak,instagramdan para kazanmak,instagramdan nasıl para kazanılır

Ticaret artık sadece yüz yüze alışveriş olarak yapılmıyor. 2019 yılındayız ve teknoloji gün geçtikçe güçlenip girişimcilere bir çok satış kanalı açıyor.İnstagram bu satış kanallarının en önemli ve en büyük parçalarından biri ve insanlar sürekli İnstagram üzerinden para kazanmak nasıl olur sorusunu soruyor. Çünkü instagramı artık herkes kullanıyor. Siz, aileniz, arkadaşlarınız ve hemen hemen tüm çevreniz. Buda sizlere evinizden ayrılmadan o kişilere ulaşabilme olanağı sağlıyor. İnstagramda sadece çevrenizdeki kişileri değil onların arkadaşlarını, arkadaşlarının arkadaşları ve hatta tanımadığınız yerli yabancı milyonlarca kişiye ulaşmanıza aracı oluyor. Bu şekilde satış oranınızı %100 arttırabiliyorsunuz. Eğer doğru bir şekilde instagram sayfanızı büyütebilirseniz çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. İnstagram sayfanızı büyütmenin en kolay yöntemlerinden biri instagram takipçi satın al hizmetlerimizden yararlanmanızdır. Bir instagram takipçi paketi aldığınızda sayfanız sadece saniyeler için büyür ve binlerce kişiye ulaşırsınız.

İnstagram üzerinden para kazanmakiçin yapmanız gerekenleri ve kişilere nasıl ulaşabileceğiniz gibi bir çok soruyu bu yazımızda bulacaksınız.

1) İnstagram üzerinden para kazanmak

Eğer elinizde belirli bir kitleye hitap eden bir ürün var ise ve siz bu ürünün satışı ile İnstagram üzerinden para kazanmak istiyorsanız kişilere güven vermeniz gerekmektedir. Güven verdikten sonra zaten tanınır ve bilinir bir sayfa olursunuz ve sizden alışveriş yapanlar sizi arkadaşlarına veya çevresine önerir bu sayede bir müşteri sayesinde yüzlerce müşteriye ulaşırsınız. Peki güven nasıl kazacanağız dediğinizi duyar gibiyiz. Sayfanın güvenilir olduğu hissini vermeniz için o sayfayı popüler bir sayfa gibi göstermeniz gerekmektedir. Kişiler öncelikle bir sayfaya girdiğinde o sayfadan alışveriş yapacaksa sayfayı kaç kişinin takip ettiğine bakar. Eğer takipçi sayınız az ise o sayfa ile satış yapma olasılığınız çok düşüktür. Kişiler takipçi sayınızı yüksek gördüğünde sayfanızın bir çok kişiye hizmet verdiğini ve bu yüzden popüler bir satış sayfası olduğunuzu düşünecektir. Buda kişilerin bilinçaltına güvenilir bir sayfa olduğunuzu yerleştirecektir.

2) Takipçi sayınızı hemen büyütün

Sizlere birinci maddede belirttiğimiz gibi ilk iş olarak takipçi sayınızı büyütmeye hemen başlayın. Biz sitemizde sizlere bulabileceğiniz en uygun fiyatlardan takipçi sağlıyoruz. Sizin yapmanız gereken size uygun olan paketi seçip satın almanız sonrasında sadece dakikalar içinde takipçi sayınız binlerce kişiye ulaşacak. Takipçi aldığınızda sadece kişilere güven vermekle kalmıyor aynı zamanda daha çok müşteriye ulaşmış oluyorsunuz. Almış olduğunuz takipçilerin tümü potansiyel müşteridir. Takipçi sayınız arttığında paylaşımlarınızın etkileşim oranıda yükselecek böylelikle paylaşımlarınız keşfete düşecek ve sizin satışını yaptığınız ürünün ilgi odağı olan kişiler doğrudan aradıkları ürünü bulmuş ve almış olacaklar. İnstagramda binlerce kişi bu taktik ile ürünlerinin satışını %100 arttırmış ve arttırmaya devam etmektedir.

3) Çözüm odaklı olun

Bizim sağlamış olduğumuz takipçi hizmeti ile sayfasını büyütüp satışlarını arttıran binlerce kişi bulunmaktadır. Kişiler sayfalarını büyütüp satışlarını arttırdığında artık müşterileri çoğaldığı için müşterilerine cevap vermekten veya destek sağlamaktan kaçınıyor. Bu bir sayfanın yapacağı en büyük hatalardan biridir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi eğerki bir kişiye iyi bir hizmet veriyorsanız o kişi sizi mutlaka başkalarına önerecektir. Aynı şekilde eğer kötü hizmet verirseniz yine sizi başkalarına karşı kötüleyecektir sizde potansiyel müşterilerinizi kaybetmiş olacaksınız.

4) Ürün konusunda çeşitli olun

Sadece bir ürün çok fazla satılıyor diye bir ürün üzerine yoğunlaşmayın o ürünün farklı desenlerine farklı renklerine veya farklı özelliklerine sahip başka ürünleride satışa çıkarın. İlk ürününüzü alan kişilerden %60’ı yeni ürününüzü almak isteyecektir. Tek ürüne sahip bir çok sayfa o ürünün modası geçtiğinde satışlarını düşürmüş durumdadır. Bu yüzden çeşitlilik müşterilerinizin her zaman ilgisini çekecek ve sayfanıza merak duygusu uyandıracaktır.

5) Ürün çeşitliliğini abartmayın

Yukarıdaki maddede bahsettiğimiz ürün çeşitliliğinin dozunu ayarlamanız gerekmektedir. Sayfanız saat ürünlerini içeriyorsa ayakkabı satmaya çalışmayın. Çünkü sayfanızı inceleyen kişilerin bu sefer sizi hırdavatçı gibi herşeyi satan bir sayfa gibi görmesini istemezsiniz sanırım. Sadece bir ürün ve o ürünün farklı modellerinin satışını yapmanız sizi o ürünün profesyoneli olarak gösterir ve kişiler o ürünü üretmenizde satışını yapmanızda iyi olduğunuzu düşünür.

6) Müşterilerinizi mutlu etmeyi bilin

Müşteri memnuniyeti paradan önce gelir çünkü müşteri yoksa parada yoktur. Bu sözü aklınızın bir ucuna yazın ve asla unutmayın. Sizden alışveriş yapan müşterilerinizi mutlaka memnun edin gerekirse hediyeler verin. Müşterileriniz ile konuşurken her zaman saygılı ve güler yüzlü olun. Müşteri ile kurumsal bir konuşma saygısı yaratmak çok önemlidir. Müşterilerinizi kesinlikle çevrenizdeki bir arkadaşınız ile karıştırmayın. Çünkü müşterileriniz size para kazandırır. Müşteri memnun ise daima sizden alışveriş yapmaya devam eder ve bir ürünü almak için başka satıcılar arama gereksinimi duymaz.

7) Görselliğiniz arttırın göze hitap edin

Ürün pazarlaması yaparken görsellik en ön planda olması gereken ilk kuraldır. Çoğu zaman müşteriler görsellerden hoşlanarak o ürünü almaya karar verir. Gerekirse bu iş için bütçe ayırın ve bir görsel uzmanı ile çalışın. Bunun satışlarınıza çok iyi etki edeceğinize emin olabilirsiniz.

8) Müşteri gibi düşünün

Siz müşteri olsanız o ürünü alırmısınız ? İlk sorunuz bu olsun. Sizde bir yerlerden alışveriş yaparken kafanızda kendi kendinize o satıcı ile ilgili neler soruyorsanız müşterilerinizde sizin için aynı soruları soruyordur. Bu yüzden satış yaparken müşterilerinizin ne istediğini, ne alıp ne almayacağını hangi fiyattan o ürünü alabileceklerini düşünüp o şekilde ürünü satmaya başlayın.

9) İade desteği sağlayın

Ürünleriniz sizden çıkıp müşteriye ulaşana kadar hasar görebilir, üretim hataları oluşabilir veya ürünleriniz müşterilerinizin umduğu gibi çıkmayabilir. İade sağlamak müşterileriniz için kurumsal bir yapıya sahip olduğunuzu ve ürünlerinizin arkasında durduğunuzu gösterir. Müşteriler iadeden memnun kalır. Böylelikle sizden bir daha ürün alışverişi yapmadan önce sizin iade ile müşterinizin parasını koruma altına aldığınızı hisseder. Kolaylıkla ve düşünmeden gönül rahatlığı ile alışverişe devam eder.
9 maddede açıkladığımız bu konuları okudukça neyden bahsettiğimizi anlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz şey aslında iyi bir satıcı olmak ve güven hissini kazandırabilmek. Kimse işini iyi yapmayan veya sattığı ürünün arkasında durmayan, tanınmayan, bilinmeyen, güven vermeyen bir yerden alışveriş yapmaz. Başka sayfaları inceleyerek projenizi kafanızda geliştirebilir uygulamaya dökerek daha iyi kazançlar elde edebilirsiniz. İnstagram üzerinden para kazanmak sabır ve emek işidir. Yani bugün yatırım yaptım veya iyi bir ürünü satışa koydum hadi hemen para kazanmaya başlıyım gibi bir düşünce ile kesinlikle bu yola çıkmayın. Bu yolda çok kazandığınız veya az kazandığınız günler olacaktır. Hayallerinizin peşinden gidin ve bir şey yolunda gitmiyor işe neden yolunda gitmediğini araştırmaya başlayıp o sebebe hızlı çözüm üretin. Hızlı çözüm üretmek sizin sağlam bir yapıda yolunuza devam etmenizi ve gelirlerinizi arttırmanızı sağlayacak. İlerleyen zamanlarda kendinize yeni ürün portföyleri bularak yeni sayfalar ile iş ölçünüzü genişletebilir ve yeni kazanç kapıları açabilirsiniz.

İnstagram üzerinden para kazanmak konusunda sizlere açıkladığımız bu yazıyı yazmaktan biz mutluluk duyduk umarım bu yazıyı okuyan sizlerde bol kazançlar elde eder ve bir gün iyi yerlere gelirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.