İnstagram takipçi satın al mobil ödeme

İnstagram takipçi satın al mobil ödeme
13.07.2020 - 607

Her insan artık mobil cihazları kullanmaktadır. Çoğu hızlı bir şekilde ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için artık yeni nesil sistem olan mobil ödeme hizmetlerinden faydalanır bizde siz değerli müşterilerimiz için mobil ödeme sistemi ile çalışmakta ve paket ödemelerinizi mobil ödeme ile yapmanızı sağlamaktayız. Hesabınız için instagram takipçi satın al mobil ödeme paketlerimizi inceleyebilir ve hemen telefonunuz ile ödeme yapabilirsiniz. Bu işlem için hattınızın faturasız (eski deyim ile kontörlü) olması gerekmektedir. Size uygun hizmetin üzerinden satın al butonuna tıklayıp gerekli bilgileri doldurduktan hemen sonra karşınıza çıkan sayfada mobil ile ödeme seçeneğini tıklayıp gerekli bilgileri doldurup hızlı bir şekilde ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Mobil ödeme ile takipçi satın al hizmetlerinde ödemeyi hattınız üzerinden yapacağınız için maximum ödeme limiti 100 TL’ dir. 100 TL ve üzeri ödemelerinizi güvenli ödeme sistemimiz aracılığıyla kartınız ile veya havale / eft seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeleriniz bir sefere mahsus olmak üzere alınır. Herhangi bir abonelik v.s işlem yapılmaz ve söz konusu değildir. Vodafone, Turkcell, Türk Telekom hatlarınız ile mobil ödeme takipçi satın al işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bu işlem için ödeme yaparken sadece alacağınız paket tutarı kadar ödeme gerçekleştirirsiniz sizden ek bir tutar alınmaz. Örneğin 15 TL’lik bir paket alacaksanız ödeme sırasında sadece 15 TL olarak ödeme yaparsınız. Ödeme yapmak için ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurduktan sonra telefonunuza gelen doğrulama koduna onay verip instagram takipçi satın al mobil ödeme işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanır ve hızlı bir şekilde takipçilerinizin gönderim işlemi sistem tarafından otomatik bir şekilde başlatılır.

 

Mobil ödeme ile alacağınız takipçi ile kart veya havale / eft sistemi ile alacaklarınız arasında herhangi bir farklılık bulunmamaktadır ve her iki türlü alım gerçekleştirdiğinizde aynı şekilde takipçiye sahip olmaktasınız. İki işleminde yüklenme hızı ve türü birbiriyle tamamen aynıdır. Eğer bu konuda daha çok bilgiye ihtiyacınız var ise hemen whatsapptan bize sorarak aklınızdaki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz. Şuan tüm mobil ödeme ile alınan paketlerde kampanyamız mevcuttur. Hızlı bir şekilde alarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

instagram takipçi satın al mobil ödeme mobil ile takipçi satın al instagram mobil ödeme takipçi satın al