Whatsapp Canlı Destek Hattı

İnstagram takipçi kasma

İnstagram takipçi kasma
09.06.2019 - 1539

İnstagram kullanıcıların en çok aradığı konulardan biride instagram takipçi kasmadır. İnstagram takipçi kasma amacı ile sizlere bu makalemizde kolay birkaç yoldan bahsedeceğiz. Öncelikle söylememiz gerekiyor ki size sunacağımız yollar uğraş gerektirmektedir. Eğer sizlerde diğer memnun müşterilerimiz gibi takipçi kasmak ile uğraşmak istemiyorsanız takipçi paketlerimizde uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Kasma Taktikleri


Taktik 1: Ünlü isimleri takip edin
Bu taktiğimiz diğer bütün taktiklere istinaden daha kolaydır. İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan hemen sonra aşağıdaki adımları uygulayınız.
Hesabınıza giriş yaptıktan hemen sonra arama sekmesine gidiniz. Aklınıza gelen ilk ünlü ismi İnstagram'da arayınız ve profile giriniz. Öncelikle bu profili takip ediniz. Şimdi yapmanız gereken tek şey profilinde bulunduğunuz ünlü kişinin takip ettiği ünlü isimleri takip ediniz. Genel olarak isminin yanında mavi tık bulunan hesapları takip etmeye özen gösteriniz. Bu işlemleri yaptıktan kısa bir süre sonra hesabınıza takipçi istekleri gelmeye başlayacaktır. İnstagram takipçi kasma taktiklerinden biri olan bu yöntemde dediğimiz gibi uğraş önemlidir. Bunu sürekli farklı ünlü profillerinde yapmalısınız ki kitlenizi büyütmeye o kadar yakın olun.

Taktik 2: Kategoriniz ile alakalı sayfalar


Örneğin bir spor sayfanız var ve bu konuda sürekli paylaşımlar yapıyorsunuz ve büyük bir kitleye sahip olmak istiyorsunuz. Yine ünlülerde kullandığımız taktik ile devam edeceğiz. Öncelikle kategoriniz ile alakalı diğer büyük sayfaların birine giriyorsunuz. Girdiğiniz sayfayı takip eden insanların büyük çoğunluğu kategoriye ilgi duydukları için takip etmektedir bu sebeple sayfayı takip eden kullanıcıların hepsine takip isteği yollayın ve geri dönüşleri bekleyin.

Taktik 3: Yorum yapın


Birçoğunuz "instagram takipçi kasma" taktiklerinden olan bu yöntem ile karşılaşmıştır. Yapmanız gereken tek şey keşfete düşen gönderilere veya kategoriniz ile alakalı büyük sayfalara yorum yapmak. Örneğin yorum olarak yapacağınız "takip edene geri dönüş yapılacaktır." gibi cümleler diğer İnstagram kullanıcılarının sizi takip etmesine neden olacaktır.

Takip 4: İnstagram takipçi kasma ile uğraşmayın takipçi satın alın


Diğer 3 taktiğimiz için günlerinizi harcayıp 3-5 takipçi kazanmaktansa tek tık ile 1000'erce takipçi sahibi olmak kulağa daha hoş gelmiyor mu? Bu konuda da yapmanız gerek tek şey sizler için oluşturduğumuz takipçi paketlerini satın alarak kitlenizi büyütmektir.

iinstagram takipçi kasma instagram takipçi kasma yöntemleri instagramda nasıl takipçi kasılırnstagram takipçi kasma instagram takipçi kasma yöntemleri instagramda nasıl takipçi kasılır