Whatsapp Canlı Destek Hattı

İnstagram izlenme

İnstagram izlenme
03.09.2019 - 6087

En aktif fotoğraf ve video paylaşım uygulamalarından biri haline gelen İnstagram’da video paylaşmak trend haline geldi. Video paylaşanlar daha fazla para kazanıyor, daha fazla takipçi sayısına ulaşıyor. Peki ya videoların altında yer alan video izlenme sayısı nedir?
Video izlenme sayısı, paylaşılan videoyu kaç farklı kişinin izlediğini video sahibine ve takipçilerine bildiren bir kısımdır. Video görüntülenme sayısı paylaşılan videonun kaç kişi tarafından görüntülendiğine bağlı olarak anlık olarak değişiklik gösterir.

Video İzlenme Sayısını Nasıl Artırabilirsiniz?

Video görüntülenme sayınızı, videolarınızı daha fazla kişiye ulaştırarak artırabilirsiniz. Özgün ve kaliteli içerikler üreterek kullanıcıların sizi takip etmesini ve videolarınıza göz atmasını sağlayabilirsiniz. Paylaştığınız her video açıklamasına ortalama olarak 7-8 adet video konunuz ve içeriğiniz hakkında etiketler yazarak videonuzu daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.
Hastag(etiket) kullanımında etiketlerin video içeriğiniz ile alakalı olmasına özen gösteriniz. Böylelikle videonuzu sadece o konuya, etikete ilgisi olan kişiler izleyeceğinizden takipçi kazanma ihtimalinizde artar. Ücretsiz video izlenme artırma yöntemlerinden bir diğeri ise keşfet bölümünü aktif olarak kullanmanız olabilir.
Paylaştığınız videoların belirli oranlarda beğeni, yorum ve kaydetme alarak keşfet bölümüne düşme sini orada görünmesini sağlayarak video izlenmelerinizi artırabilirsiniz.

İnstagram Video Görüntülenme Satın Al

Eğer video görüntülenme sayınızı hiç uğraşmadan kolaylıkla artırmak isterseniz sizler için özel olarak hazırladığımız İnstagram video izlenme paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde şifre vermeden sadece video linkinizi bizlerle paylaşarak binlerce video izlenmesine sahip olabilirsiniz. Sizlere yollayacağımız video görüntülenmeleri sayesinde videolarınızın keşfete düşme ihtimali artar ve videolarınız organik olarak da izlenme kazanır.
Keşfete düşen videolar izlenmenin yanı sıra beğeni ve takipçi de kazanabilir. Böylelikle sadece video izlenme paketi satın alarak hem beğeni hem de takipçi kazanmış olursunuz. Keşfetten kazanacağınız takipçiler kendi istekleri ile sizleri takip ettikleri için bir anda düşme veya takipten çıkma gibi olaylar meydana gelmez.
Daha fazla kullanıcıya ulaşmak konusunda en etkili yöntemlerden biri olan keşfet bölümünü reklamlarınız için de kullanabilirsiniz. Satış yaptığınız bir sayfanıza koyduğunuz videoya, izlenme satın al arak keşfete düşmesini ve binlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

instagram izlenme instagram izlenme satın al instagram izlenme arttırma