Whatsapp İle Canlı Destek

İnstagram hesap silme

İnstagram hesap silme
11.06.2019 - 1205

İnstagram Hesap Silme Sosyal medyanın son birkaç sene içerisinde en tercih edilir oluşumlarının başında İnstagram gelmektedir. Görsel ve işitsel ögelerle desteklenen İnstagram hesapları sayesinde yakalamış olduğunuz anları binlerce kişiye ulaştırma şansı bulabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde hesap açıp dahil olabileceğiniz bu sosyal medya platformunda dilediğiniz takdirde mevcut hesabınızı da silebilirsiniz. instagram hesap silme işlemleri için öncelikle telefonunuzdaki tarayıcınızdan instagram linkine gitmeli ve oturum açmalısınız. Sonrasında ise sağ alt kısımda küçük profil resminize tıklamalısınız. Profil düzenle butonuna basarak da açılan sayfadaki en kısmında yer alan ‘’hesabımı geçici olarak kapat’’ alanını tıklamalısınız. Bu işlem sizin hesabınızın geçici olarak kapatmanızı sağlayacaktır. instagram hesap silme bu tarz bir aşama izleyerek hesabınızı dondurabilir, dondurmadan önce de şu zamana dek paylaştığınız tüm resimleri arşivleyebilirsiniz. Bu konuda İnstagram yönetiminin kullanıcılarının her zaman pratik bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaktadır.

instagram hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ile birlikte dilediğiniz zaman mevcut hesabınıza geri dönüş yapma olanağı da bulabilirsiniz. Yani mevcut nick ya mail adresiniz ile birlikte İnstagram’daki hesap şifrenizi kullanarak profilinize geri dönüş yapma olanağı da var. İnstagram ücretsiz bir sosyal medya uygulaması olduğu için sizler dilediğiniz zaman silmiş olduğunuz hesabınıza geçiş yapma imkanı da bulabilirsiniz. Bu tamamen sizin kararınız ve tercihinize bağlı bir durum olacaktır her zaman.

İnstagram’da Hesap Açmak Güvenilir Mi?


Tabii ki Facebook ve Twitter gibi İnstagram’da da kendinize bir profil hesabı açabilirsiniz. Hatta takipçi sayınız doğrultusunda da kazanç sağlayabileceğiniz bir konum bile elde etme olanağınız var. Bu konuda her daim farklı adımlar atarak ilerleme hakkınız olacaktır. Bunun dışında da yazımızın başında da belirttiğimiz üzere instagram hesap silme işlemleri üzerinden sizler birkaç pratik adım izleyerek hesabınızı rahatlıkla silebilir, dondurabilirsiniz. Bu platformun pratikliği son zamanlarda pek çok sosyal medya alanının üzerinde bir konum oluşturduğu için, verim sağlayacak bir düzene rahatça ulaşabilirsiniz. Hesabınızı sildiğiniz an tüm fotoğrafların arşivlenmesinin yanı sıra, hesabınızdaki genel bilgilerin de bir başka kişinin eline geçme olasılığı asla bulunmamaktadır.

instagram hesap silme instagramda hesap nasıl silinir instagramda hesabımı silmek istiyorum