Whatsapp Canlı Destek Hattı

İnstagram hesabım kapatıldı

İnstagram hesabım kapatıldı
19.07.2020 - 2958

Günümüzün en fazla tercih edilen sosyal medya platformu İnstagram her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Bu uygulama üzerinden kısa süre içinde hesap açma işlemi yapabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde bu işlemler yapılmaktadır. Site, eğer dikkatli olmazsanız hesabınızı kapatabilir. Bu sorun çok sık yaşanmaktadır. Uygulama zaman zaman hesapları kontrol eder. Sonrasında da inceleme altına alarak kapatabilir.

Kapatılan hesap ile alakalı olarak mail alırsınız. Tekrar hesabınızı geri kazanmak için form doldurmanız gerekiyor. Bu formu doldururken instagram yönetiminin aklında herhangi soru işaret kalmaması gerekiyor. Bu sorular belirli kalıplar halindedir. Nerede olduğunuz, mail adresiniz, kullanıcı adınız, adınız soyadınız, hesabı kullanma nedeninizi yazmanız son derece önemlidir.

İnstagram uygulaması hesaplarınızı durup dururken kapatmaz. Hesabınızın kapatılması için bir çok neden olabilir bunun başında telif hakkı ihlali geliyor. Aynı zamanda şiddet, düşmanlık besleyen ve ırkçı paylaşımlar yapmanız hesabınızın kapatılmasına neden olur. Cinsel içerikli paylaşımlar da detaylı inceleme sonrasında kapatılır. Eğer farklı cins adreslerinden giriş yaparsanız hesabınız sorun yaşayabilir.

İnstagram hesabım kapatıldı çok sık rastlanan bir sorundur. Bu sorunu aşmak için bir çok yöntem vardır. Eğer hesabınız işinize yarıyorsa bu yöntemleri takip edebilirsiniz. Son zamanlarda daha sık hesap kapama işlemi oluyor. Bunun en büyük nedeni ise uygulamanın güvenlik önlemini arttırması. Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. En yeni seçenekler ve hizmetler burada sizlere imkan veriyor.

İnstagram uygulaması günümüzde en çok tercih edilen uygulamaların başında geliyor. Bunun için ilk adımda güvenilir bir adet hesap açmanız son derece önemlidir. Eğer hesabınız güvenilir değilse, bu tarz sorunlar yaşar. İnternette markanızı ve ürününüzü de tanıtmak için instagram son derece etkilidir.  İnstagram hesabım kapatıldı diyorsanız sizlere bu konuda hakkında bazı ip uçları verdik. Eğer hesabınız sorunsuz içerik paylaşıyorsa bu konuda sorun yaşamazsanız. Her uygulamada olduğu gibi instagram için de kendine has kuralları olduğunu net bir şekilde ifade etmek gerekiyor. Güvenilir instagram seçenekleri için bizi takip edin.

 

instagram hesabım kapatıldı instagram hesabı tekrar açma