Whatsapp Canlı Destek Hattı

İnstagram bot atma

İnstagram bot atma
17.07.2020 - 2862

İnstagram bot atma işlemi ile, hesabınıza yapay takipçi kazandırabiliyorsunuz. Bu işlem için profesyonel olarak hizmet sunan çok sayıda şirket vardır. Oldukça uygun fiyatlar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Etkili seçenekler sunan siteler, her geçen gün gelişmeye ve sizlere sosyal medya anlamında önemli fırsatlar vermektedir.

İnstagram uygulamasında gerçek ve bot takipçiler ayırım vardır. Bu durum son zamanlarda güncellemeler ile değişime açılmıştır. Bot hesaplar, bir cihaz kullanmadan yazılım ile kısa süre içinde açılan hesapla verilen isimdir. Günde binlerce bot hesap açılabilmektedir. İnstagram uygulaması bu duruma sıcak bakmamaktadır. Uzun zamandır büyük bir mücadele halinde olarak güvenlik önlemlerini arttırmaktadır.

Bot takipçi atma işlemi için özel bir yazılım kullanılıyor. Bu işlemi yapabilmek için sosyal medya ajansları sizlere hizmet vermektedir. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, instagram güvenlik açısından bu duruma sıcak bakmıyor. Fakat kullanıcı sayısını arttırmak isteyen instagram kullanıcıları bu seçeneği çok sık tercih ediyor.

İnstagram uygulaması son derece aktif ve kaliteli bir uygulamadır. Bu uygulamayı tercih etmeniz halinde, işlemlerinizi daha rahat bir şekilde yapmanız da mümkün olacaktır. İnstagram bot atma işlemleri için bizden de yardım alabilirsiniz. İnstagram uygulaması 2016 senesinde güvenlik önlemlerini arttırmaya baladı. Bu sayede aynı İP üzerinden çıkan bot hesaplar silinmektedir. Fakat bot takipçi üreten yazılımlara karşı henüz bir yaptırım olmadı.

Güvenlik önlemleri ile bot üreten yazılımların önüne geçilmese de bu durumda zorlanmalar olduğunu ifade edebiliriz. Bot takipçi oluşturma esnasında artık daha profesyonel bir şekilde çalışma yapmak zorunlu hale geldi. Bot takipçiler kendi aralarında da takip yapabiliyor. Aynı zamanda paylaşımlarda da bulunabiliyor. İnstagram bot atma işlemi son zamanlarda farklı yöntemler sergiliyor. Bot atmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. İşlemlerinizi büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. Hizmet ağımızın son derece gelişmiş olduğunu da ifade edebiliriz. Güvenilir ve kaliteli hizmet seçenekleri için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. İşlemlerimiz oldukça titizlik içinde yapılır.

İnstagram bot takipçi yerine gerçek takipçi satın al paketlerimizi inceleyebilir ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

 

instagram bot atma instagram bot basma instagram bot takipçi atma