Whatsapp Canlı Destek Hattı

250 takipçi satın al

250 takipçi satın al
01.09.2019 - 6019

İnstagram’da hafif takipçi düşüşleri yaşıyorsanız veya ufak ufak, göze çarpmadan büyümek istiyorsanız 250 takipçi satın al seçeneği tam size göre. Asla düşüş yaşanmayan ve neredeyse tamamı aktif kullanıcılardan oluşan bu paket sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tam gönderim yaparak ve hızlı teslimat yaparak tasarlandı. Bu takipçi paketi ile işinizi, kişisel sosyal medya hesabınızı ufak ufak büyütebilir veya ulaşmak istediğiniz rakama kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Üstelik oldukça uygun olan 250 takipçi satın al seçeneğini tercih ederseniz, diğer bütün paketlerde olduğu gibi asla kullanıcı adınız dışında başka bir bilgi vermez, hesap güvenliğinizi tehlikeye atmamış olursunuz. Tamamı daha önceden havuza kaydolmuş orijinal hesaplardan oluşan bu takipçi paketi içerisinde bulunan kullanıcılar tamamen aktif ve gerçek hesaplardan oluşur. Kesinlikle bot olmayan bu hesaplar sizin gönderilerinizi beğenir, kaydeder, arkadaşlarına gönderebilir, hikayelerine ekleyebilir ve hatta mesaj attığınızda size gayet tabi dönüş sağlayabilirler. Ancak ürkütücü olmadan mesaj atmanız faydanıza olacaktır. Çünkü gerçek hesaplar oldukları için verecekleri tepkileri tespit edemeyiz. Ayrıca bu paketten yararlanırken beğeni ve diğer servisleri de kısmen karşılamış olursunuz.

250 takipçi satın al paketi içerisinde bulunan 250 kullanıcının tamamı Türk’tür. Yani takipçi listenizde asla Arap veya benzeri başka bir yabancı uyruklu kullanıcılar bulunmaz. Sürekli interaktif bir paylaşım ortamı sağlarsanız bu paket sayesinde takipçi sayınız kendiliğinden artış bile gösterebilmektedir. Günümüz insanının sosyal medya alışkanlıklarının başında gelen kitle sahibi olma içgüdüsü sizi bu noktaya getirmiş olabilir. Fakat bunda yanlış bir şey yok. Sahte hesap satan dolandırıcılar gibi değil, doğrudan insanları yönlendirebilen bir altyapı ile ilerleyen teknolojimiz sayesinde sizleri direkt olarak kendi takipçilerine sahip, sürekli hikaye ve gönderi paylaşan orijinal hesaplara ulaştırıyoruz. Bu şekilde etiketleme düzeniniz bile keşfet seçeneğinde yoğunluk gösterecek ve size daha fazla takipçi çekme konusunda destek olacaktır. Üstelik bu paketten aldığınızda başka kullanıcıları takip etmez, havuz dışında kalırsınız. İsteğiniz dışında beğenme, kaydetme, yorum atma gibi kimi zaman skandal yaratan dramalara sizleri dahil etmiyoruz. Böylece arkanıza yaslanıp büyümenin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz.

250 takipçi satın al 100 takipçi satın al 500 takipçi satın al